Služby

Prodej nemovitostí

Aby byl prodej nemovitosti efektivní a bezproblémový, zahrnuje celou řadu nezbytných kroků.  Pomohu vám s prodejem vaší nemovitosti, provedu vás celým procesem. Pokud tedy o prodeji uvažujete, určitě mi zavolejte.

Pronájem nemovitostí

Máte komerční nebo rezidenční nemovitost a hledáte vhodného nájemníka? Vždy hledám seriózního a solventního zájemce, se kterým budete spokojeni.

Cenový odhad

Potřebujete znát cenu vaší nemovitosti pro prodej nebo pro dědické řízení? Máme přístup k údajům z Katastru nemovitostí a databázi realizovaných obchodů. Vyplňte kontaktní formulář a získáte online odhad ZDARMA.

Výkup nemovitostí

Nechce se vám řešit vyklízení, opravy a prodej nemovitosti, nemáte na to čas nebo jenom chuť?Nabídněte svou nemovitost k výkupu a ke svým penězům se dostanete mnohem dřív.

Správa nemovitostí

Máte nemovitost, kterou chcete dlouhodobě pronajímat, ale nechce se vám o to starat? Pak je tato služba určená přímo pro vás.

Financování

Nákup nemovitosti je finančně náročnou záležitostí, proto při vyřizování financí klientů dlouhodobě spolupracuji s řadou profesionálů, kteří nejen že vyřídí hypotéku, ale pomohou i s pojištěním nebo investicemi.

Nezbytné kroky pro bezproblémový prodej

Videoprohlídka

Ve videoprohlídce můžete během jedné až dvou minut ukázat celý dům i se zahradou a jeho okolím. V poslední době jsou tak videoprohlídky vyhledávanou službou s vynikajícími výsledky. Nejen že dokáží zaujmout, ale také vyřadí zájemce, pro které není nemovitost úplně vhodná a tím ušetří spoustu času na prohlídkách.

Marketing k nemovitosti

Každá nemovitost potřebuje jinou péči v oblasti marketingu. Jinak se prodává dům na kraji obce a jinak pronajímá obchod v centru. Využíváme všechny dostupné a efektivní kanály s maximálním dosahem.

Právní servis

Právní servis zajišťujeme pomocí renomovaných a velmi zkušených právníků s individuálním přístupem ke každému klientovi a zakázce.

Tržní analýza a příprava na prodej

Za kolik a jak? Správná cena, strategie prodeje a marketingu jsou klíčové ukazatele, které rozhodují o úspěchu a konečném efektu.

Homestaging

Tato služba se již stala standardem při prodeji a začíná se stále více uplatňovat i při pronájmu. Homestaging vzbuzuje pozitivní emoce a výrazně tím zvedá hodnotu nemovitosti.

Profesionální foto

Bez kvalitních fotek to prostě nejde. Na tuto službu využívám profíků, kteří vždy zajistí ten nejlepší možný výsledek, a ten pak opravdu stojí za to. Fotografie jsou to první, co zájemce vidí a co vzbuzuje první dojem.

Profesionální foto

Kvalitní a poutavé fotografie jsou základem profesionální prezentace při prodeji vaší nemovitosti.

Videoprohlídka

Videoprohlídky vzbuzují u zájemců největší emoce, jsou tak jedním z nejlepších nástrojů pro rychlý prodej.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka patří k moderním způsobům prezentace nemovitosti a získává si stále větší obliby.

3D půdorysy

V žádné prezentaci by neměl chybět půdorys. Takto graficky zpracovaný 3D půdorys je jednou z možností jak ukázat dispozice vaší nemovitosti.

Homestaging

Tato služba je opravdu klíčová v přípravě nemovitosti na prodej a dokáže podtrhnout její krásu a potenciál.

PŘED

PO

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz