Prodej 1/2 RD 220 m², pozemek 410 m², Velehrad

Cena: 2.000.000 Kč vč. provize RK

Popis nemovitosti

Objekt je zděný, nezateplený, podsklepený, zastřešený členitou střechou. Budova má celkově 1. PP 2 NP s nevyužitým podkrovím.

Rok výstavby je 1939. V 1. PP se nachází sklepní prostory, kotelna a sklad. Vytápění je ústřední do radiátorů, zdroj plynový kotel a kotel na tuhá paliva. Stropy jsou klenbové, z pálených cihel do I nosníků, omítnuté. Okna v objektu jsou plastová a dřevěná (v 2.NP).

Objekt je napojen na studnu (umístěná v 1PP) Spodní byt. Jednotka je napojena na studnu, ale současně se nevyužívá. Obě bytové jednotky jsou napojeny na vodovodní řad. V 1.PP se je hlavní vodoměr odkud jsou vedeny původní rozvody do obou byt. Jednotek. Odpady jsou vedeny společně a ústí z obou bytových jednotek do septiku (WC) a dále (sprcha a umyvadla) do 2. odpadního prostoru (betonová skruž) umístěná na pozemku „jiného vlastníka“ p.č. 329/1.

Elektřina je přivedena 230 a 400 V a každá bytová jednotka má vlastní elektroměr. Elektřina v bytové jednotce (1.NP) je vedena měděným rozvodem (po rekonstrukci) a elektřina v 2. bytě (2.NP) je vedena hliníkovými rozvodem. Dveře v jednotkách jsou plné do ocelových zárubní (1.NP) a původních dřevěných zárubní (2. NP).

Plyn je rozveden po celém domě. V 1.NP je umístěno lokální topidlo na tuhá paliva (dřevo). Objekt byl dle sdělení objednatele podřezán a zaizolován. V 1.PP je lehce patrná vlhkost a odpadávání omítek. V prostorách schodiště je broušené Teraso, na stěnách tapety a podesty jsou pokryty koberci. Objekt má 2 sdružené komíny (na plyn a tuhá paliva). Ohřev vody je bojlerem v 1.PP a dále karma v horním bytě.

Co se týče standardu bytových jednotek je patrný rozdíl v jejich standardu.

Bytová jednotka (1.NP) -rekonstruovanou koupelnu, WC, dlažbu, vyměněnou kuchyňskou linku, dřevěné prkenné podlahy (izolace škvára), keramickou dlažbu.

Bytová jednotka (2.NP) -má je před rekonstrukcí v původním stavu (koberce, ohřev vody koupelna-karma) s výstupem na balkon ze spíže. Dřevěné okna a je vytápěna jen plynem.

Objekt má 3 vstupy hlavní vstup z uliční strany, odkud se dostaneme do společného schodiště. Dále vstup přes společnou zahradu schodištěm do 1.PP a dále po dřevěných schodech přes terasu do 1.NP (1. bytu). V objektu jsou umístěny 2 bytové jednotky (stavebně a technicky oddělené) a přístupné ze společného schodiště. Byt. Jednotka (v 1.NP) je přístupná i ze zahrady. K bytové jednotce (2.NP je umístěn balkon) a k byt. Jednotce (1.NP je umístěna zastřešená terasa). Obě bytové jednotky mají oddělené, neprůchozí pokoje přístupné z hlavní chodby a obě jsou výměrou identické.

Virtuální prohlídka

Parametry nemovitosti

Konstrukce

Smíšená
.

Výměry

Plocha užitná: 220 m²
Plocha pozemku: 410 m²

Vlastnictví

Osobní

vytápění objektu

Ústřední plynové

Ohřev vody

Bojler a karma

Z

Stav

Dobrý

pozemek

Výměra pozemku je 410 m2. Pozemek je v zóně BI (bydlení individuální). Na pozemku se nachází vedlejší stavba zděná garáž, dřevěná kůlna. Dřevěná kůlna je částečně na pozemku jiného vlastníka, ale lze pozemek pod ní odkoupit.

p

inženýrské sítě

Voda – Objekt je napojen na studnu umístěnou ve sklepě a RD je napojen na vodovodní řád. Rozvod vody je původní.

Kanalizace – Odpady z WC jsou vedeny do jímky a druhá část kanalizace (odpadní voda ze sprchy se vsakuje. Vsak je na cizím pozemku(p.č.329/1 – lze zřídit břemeno), který vlastní prodávající.

Eletřina – v objektu 230V a 400V, obě jednotky mají vlastní elektroměr. Spodní byt je po rekonstrukci vedení (měď).

Plyn – rozvod plynu je v celém domě.

Fotogalerie

1) kontakt - Telefon/Email

Spojíme se a zjistíme vaše požadavky, sdělíme detailnější informace o nemovitosti. V případě zájmu se domluvíme na prohlídce.

2) Prohlídka

Domluvíme si prohlídku, abyste zjistili zda se vám dům líbí. Domluvíme si datum prohlídky a můžete sebou vzít odborného konzultanta, právníka či svoje příbuzné.

p

3) Více informací

V případě obstarání projektové dokumentace k objektu (pokud je dochována) a zodpovězení konkrétních dotazů ohledně nemovitosti.

4) Financování

V případě financování hypotečním úvěrem, projdeme vaše možnosti ohledně získání HÚ s naším specialistou a navrhneme vhodné řešení a také pomůžeme s vyřízením hypotéky.

5) rezervace

V případě vážného zájmu se sepíše trojstranná rezervační smlouva, kde se prodávající zaváže prodat vám nemovitost, RK se zaváže zprostředkovat prodej nemovitosti včetně všech a vy jako kupující se zavazujete koupit nemovitost. Vzor rezervační smlouvy vám bude předem zaslán, abyste si smlouvu mohli v klidu prostudovat s vaším advokátem. Následně bude uhrazeno blokovací depozitum na účet RK, případně dle domluvy. Nemovitost se stáhne z inzerce a máte ji zarezervovanou

6) Kupní smlouva + smlouva o úschově

Jako RK hradíme vyhotovení kupní smlouvy, smlouvy o úschově a vzory smluv budou poslány k nahlédnutí a k připomínkování. RK poté zajistí po odsouhlasení všemi stranami jejich podpis.

7) hlídání procesu koupě

RK jako vedlejší účastník bude hlídat proces koupě. Převod vlastnického práva, případně zástavních či jiných práv a dohlédne na řádné předání nemovitosti novému kupci a výplaty kupní ceny majiteli. Dále zajistíme předání průkazu PENB.

8) předávací protokol

RK zajistí předávací protokol, kde budou uvedeny média, které se budou převádět na nového odběratele (přepis elektřiny, vody, plynu, internetu apod.)

9) závěr

RK bude kontrolovat proces koupě až do předání nemovitosti kupujícímu a výplaty kupní ceny prodávajícímu a přepis energií na vás jako na nového vlastníka.

Kontakt

+420 775 744 591
info@remitreal.cz